Podanie na Chat Moda

• Nick: Ruzii

Imię: Patryk

Coś od siebie: (rozpisz się)

Obecnie byłem uczniem uczniem szóstej klasy, teraz idę do siódmej, najlepsze stopnie mam z matematyki, informatyki, angielskiego. interesuje się głównie informatyką. Lubię sobie czasami rozebrać komputer i coś tam przy nim pogrzebać, czy przeczyścić, czy ulepszyć, jak sobie coś dokupię. Umiem też parę rzeczy w tym typie, że w biosie sobie komputer umiem jak tam chce ustawić.

O sobie mogę powiedzieć, że jestem dość wysoki jak na mój wiek, noszę okulary, mam dobre stopnie w szkole, jestem nawet nawet z ortografii.

No cóż, w związku z minecraftem... Miałem przez długi czas moda na ucrafcie, co niektórzy z administracji mogą potwierdzić. Z komendami sobie daje radę, no bo chat mod ma dostęp w sumie tylko do mute/tempmute/kick/warn/tempwarn z tego co pamiętam. Jestem miły, pomocny, lubię pomagać graczom, jeśli gracze są w porządku. Jestem spokojny, upominam w myślach do trzech "wykroczeń" (oczywiście związanych z nie pisaniem poprawnie po Polsku, pomijając ciągłe "kurwa" na czacie) później daje mute. Normalna moja zasada. Znam praktycznie całą administracje, lubię sobie pisać ze wszystkimi.

No cóż, to chyba tyle co mógłbym napisać na mojej rekrutacji na chat moda.

Mam nadzieję wam spodobała i że głosy będą na tak.:)

• webh ad
  • O sobie mogę powiedzieć, że jestem dość wysoki jak na mój wiek, noszę okulary,

Nie wiem po co nam to wiedzieć, ale dobra.

Obecnie byłem

obecnie byłem brzmi fajnie, ciekawa magia

Ogólnie to byłbym na tak, ale.
    Ostatnio twoja aktywność na serwerze to żart i to taki nieśmieszny. Nie widziałem Cie w ciągu poprzedniego tygodnia ani razu,a dwa tygodnie temu może z raz i to przez chwilę.

Czyli jestem na nie, żegnam pozdrowien nie uswiadczono.

• Jeju Patryczku. Przegląda się to co się pisze w podaniu i zastanawia się, czy na pewno chce się to napisać. Bo co nam z tego, że wiemy, do której klasy chodzisz, masz fetysz komputerków i jesteś wysoki. Patryczku, nie. Tak się nie robi.

Jestem na nie, nie wiem nic o tym (nielegalnym) młodzieńcu co może się nam przydać, a dodatkowo kiedy ja Cię na serwerze widziałam...

Meh.

• artur

Zamknięto wątek.