(odrzucone) Podanie na moderatora

• [font="hind, sans-serif"]Nick: 0x64__[/font]

[font="hind, sans-serif"]Imię: [font="hind, sans-serif"]Kamila[/font][/font]

[font="hind, sans-serif"]Wiek: 20[/font]

[font="hind, sans-serif"]Coś od siebie: Studentka chemii z katowic,a moim planem na przyszłośc jest zdać sesje. Zawsze chętna do rozmowy i zdobywania nowego doświadczenia. W wolnych chwilach lubię obejrzeć anime albo pograć w gry (Minecraft, Terraria) głownie weekendy.W minecrafta gram od 2012 roku, a na serwerze uCraft.pl od niedawna, ale bardzo lubię panującą tam atmosfere. Posiadam już pewne doświadczenie w byciu moderatorką i roztrzyganiu problemów ale głownie na serwerach discord. Więc była by to możliwość dla mnie zdobycia nowej wiedzy i doświadczenia. [/font]

Liczę na pozytywne ropatrzenie mojego zgłoszenia.

• webh ad
  • Witam, osobiście uważam, że bardzo ładne podanie, w którym ujęte są wszystkie najważniejsze rzeczy. Ilość informacji o swojej osobie wystarczająca, nie za dużo, nie za mało, w sam raz. Ale jest kilka ale:

Naczelny humanista serwera (właściwie humanistka) się wypowiedział na temat podania i jedyne co mogę zdradzić, że jego zdanie nie było zbyt przychylne

Tak poza tym to jest okej, podanie nie jest napisane po 30 minutach gry, nie było miliona pytań typu: gdzie, jak i po co?

I jeszcze pytanie życia: "Oglądasz coś z Netflixa i jeżeli tak, to co polecasz?"