UnBan

• Nick: SabiQue
    Powód bana: Multikonta
    Opis sytuacji :nie robiłam tego dla dirta tylko dla kwiatków
    Długość kary: gdy
    Dlaczego chce UnBna :ponieważ dzisiaj zdobyłam 100 poziom wyspy i chciała bym kontynuować mój rozwój wyspy na uCraf.pl bo to jest jeden z najlepszych serwerów ze sky blockiem
    Coś od siebie: Bardzo proszę o unbana :( ponieważ bardzo zależy mi na wyspie
    Zbanował: X666pl

• webh ad
  • Witam,

1. "robiłam tego dla dirta tylko dla kwiatków " - na zdobycia kwiatków je inny sposób i myślę że dużo prostszy taki jak mączka kostna.
    Zajęło by ci to wiele mniej czasu niż logowanie się do minecrafta i niszczenie startowej wyspy.

2. do niszczenia kwiatków potrzebna ci była enchantowana diamentowa łopata ?

3. Obserwowałem cały czas jak niszczysz tą wyspę z dirta, potem go dajesz do głównego konta a po 2 minutach na serwerze pojawia się kolejne konto
    ("robiłam tego dla dirta tylko dla kwiatków ").

4. Cała czas byłem na vanishu i zgaduję że jak bym był widoczny to by nie było całej sytuacji. A tak to pomyślałaś że nie ma nikogo z administracji to zrobię sobie multikonto i zabiorę dirta a jak wejdzie admin to szybko wyjdę (Ty i ImAlexa).

5. Jak wam tak zależy na wyspie to mogłyście kupować dirta normalnie w sklepie a nie ryzykować.

6. Jakby to było jedno multikonto to bym podarował i zbanował tylko multikonto. Ale 2 multikonta na dwie osoby to już jest przesada.

Według mnie ban słuszny.

Pozdrawiam, X666pl

• P.S

7. "ponieważ chciałam coś zobaczyć (nie, nie dla dirta, ani niczego podobnego)"
    "nie robiłam tego dla dirta tylko dla kwiatków" - taki zbieg okoliczności że ty chcesz zbierać kwiatki a ImAlexa chciała coś zobaczyć w tym samym momencie i też na multikoncie. Zgaduję że jak bym nie zaczął banować to tych kont było by z 5.

• Proszę cię o zrozumienie wczoraj robiłam impreze z okazji 100 levela i nie mam zamiaru tego stracić wiesz jak bardzo każdemu ko niedawno wbił nowy level wyspy zależy mu na tej wyspie aby nikt tego nie zepsuł okej przyznaje zrobiłam to dla 2 staków dirta ale i tak wiem że to że się przyznam nic nie zmieni pamiętam jak pomagałeś mi w cooblarce i bardzo ci za to dziękuje mam nadzieje że mnie wysłuchasz i ban się skończy bo 2 albo 3 dniach proszę jeszcze raz o 2 szanse mam nadzieje że ją dostane (przepraszam że się powtarzam)